0,00 Kč
0
 
 
 

Canina Semena černuchy seté 250g

  Canina Semena černuchy seté 250g
   
   
  Semena této rostliny jsou už po celá tisíciletí používána v Egyptě a Orientu jako přírodní léčivo a koření do pokrmů. Jsou zdrojem mnoha mastných kyselin, éterických olejů a stopových prvků, které se svými účinky uplatňují při tlumení různých zdravotních potíží. Zejména je určen k posílení imunitního systému organismu, podpoře výměny látkové, uplatňuje se i při psychických problémech a v období rekonvalescence.
   
  Canina® Schwarzkümmelsamen má díky obsahu proteinu nigellinu pozitivní vliv na činnost jater a ledvin, působí jako antioxidant a chrání buňky tělesných tkání před poškozením škodlivinami vznikajícími při různých metabolických poruchách a toxiny z vnějšího prostředí. Díky obsahu éterických olejů brání psa před napadením zevními cizopasníky (klíšťaty a blechami) a působí anthelminticky (chrání zažívací trakt před vnitřními cizopasníky). Takto byla semena černuchy seté používána již ve starém Egyptě.
   
  Složení: 100 % mletých semen černuchy seté
   
  Obsahuje: Proteiny 22,2 0%, tuky 32,2 %, vlákninu 7,9 %, popeloviny 4 %
   
  Neobsahuje žádné přidané látky.
   
  Dávkování:
  1 čaj. lž. na 5 kg těl. hmot., maximálně 6 čaj. lž. denně (1 čaj. lž. = asi 3 g)
  Prášek je nutno smíchat s vlhkou potravou. Suchá granulovaná krmiva musejí být předem provlhčena vlažnou vodou. Pro příjemně oříškově kořeněnou vůni je přípravek obecně dobře přijímán.
   
  Ukládat mimo dosah dětí!
   
  Uchovávat v suchém stavu při pokojové teplotě (do 25 °C).
   
   
   
  +420 724 304 209
   
  © COOLZADA.cz