0,00 Kč
0
 
 
 

Canina Barfer's Best Senior 500g

 • Dostupnost:dodání 7-14 dnů
   
 • Cena:630,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Canina Barfer's Best Senior 500g
   
   

  Speciálně pro stárnoucí a staré psy krmené barfem, resp. doma připravenou potravou vyvinutý přípravek – doplňkové krmivo s obsahem ryze přírodních složek zlepšujících funkce všech orgánových soustav, a tím i látkovou výměnu v celém organismu. Předchází tak působení různých vnějších i vnitřních rizikových faktorů, které by mohly nepříznivě ovlivňovat zdravotní stav psů a fen této věkové kategorie.

  Bioaktivní kolagenní peptidy spolu s vitaminem C, získaným z šípků, ošetřují chrupavčité a vazivové tkáně kloubů. Bioflavonoidy z šípků navíc posilují imunitní systém. Vápník ve formě rychle vstřebatelného a šetrného citranu vápenatého předchází osteoporóze a usnadňuje spolu s L-karnitinem činnost svalové tkáně včetně srdečního svalu. Bohatým přírodním zdrojem vitaminů a stopových prvků jsou lyofilizované pivovarské kvasnice a moučka z faremně na volném moři v severním Atlantiku pěstované hnědé mořské řasy druhu Ascophyllum nodosum. Pivovarské kvasnice navíc obsahem enzymů zlepšují spolu s vlákninou z mořské řasy poměry v zažívacím traktu, čímž zlepšují trávení a využitelnost živin přijatých potravou.

  Obsah zázvoru optimalizuje funkce kloubů, čímž zlepšuje stav pohybového aparátu, a tím i pocit pohody psa či feny. Fruktooligosacharidy (FOS) z kořene čekanky obecné působí prebioticky, posilují fyziologickou mikrobiální flóru v zažívacím traktu, čímž předcházejí případným poruchám trávení vyvolaným patogeny. Oligomerní proantokyany (OPC), získávané z jadérek plodů révy vinné, jsou čistě přírodní antioxidanty, vychytávající velmi reaktivní volné radikály a chránící tak buňky celého těla před jimi způsobenými poškozeními. Látky obsažené v listech jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) posilují lepším prokrvením mozkové funkce.

   
   
   
  +420 777 296 703
   
  © COOLZADA.cz