0,00 Kč
0
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Při objednávce ze zahraničí je nutné zvolit nákup v EUR místo v CZK! (vpravo nahoře) 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Canvit BARF Kelp 180g

  Canvit BARF Kelp 180g
   
   
  Hnědá mořská řasa Kelpa je bohatým zdrojem vitamínů B, C, D, E, K, mikroprvků (jód, vápník, fosfor, síra, hořčík, draslík, zinek), aminokyselin, omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny a dalších látek s prokázaným účinkem na zdraví dutiny ústní, na zdraví kůže a na kvalitu srsti.

  Kelpa je využívána zejména díky vysokému obsahu jódu, vitamínů a mikroprvků, které přispívají k optimální funkci štítné žlázy a celkového metabolismu. Má pozitivní vliv na zdravý stav kůže a podporuje růst kvalitní a husté srsti. Pomáhá při zotavení po větší fyzické námaze nebo při rekonvalescenci po nemoci.

  Kelpa dále působí preventivně proti ukládání zubního plaku a formování zubního kamene. Pravidelné podávání kelpy potlačuje nepříjemný zápach z dutiny ústní.

  Kelpa společně s pivovarskými kvasnicemi poskytuje kompletní zdroj mikroprvků a vitamínů pro pokrytí denní potřeby psa krmeného BARF dietou.

  Indikace:
  Podpora zdravého stavu kůže a růstu husté a lesklé a pigmentované srsti
  Udržení aktivity, pomoc při zotavení a rekonvalescenci po fyzické námaze nebo po onemocnění
  Prevence tvorby zubního plaku, prevence tvorby zubního kamene a zápachu z úst

  Dávka:
  na 10 kg psa: ¼ lžičky denně
   
   
   
  +420 724 304 209
   
  © COOLZADA.cz