0,00 Kč
0
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Při objednávce ze zahraničí je nutné zvolit nákup v EUR místo v CZK! (vpravo nahoře) 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl

  Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl
   
   
  Geloren dog od české značky Aktivní zvíře je kloubní výživa určená pro kompletní ochranu a regeneraci kloubů. Obsahuje 5 nejúčinnějších látek v maximální koncentraci. Geloren dog jsou želatinové žvýkací tablety s příchutí uzené šunky, což zaručuje vysokou atraktivitu pro psy, snadné dávkování a jednoduché užívání. Na rozdíl od klasických prášků nebo tablet lze Geloren užívat i jako odměnu nebo cvičební pomůcku. Geloren navíc neobsahuje pro psy škodlivý cukr jako jiné sirupy na klouby a lze ho užívat po neomezenou dobu.
  Hlavní účinnou látkou Gelorenu dog je Nutrihyl®, speciálně upravená kyselina hyaluronová určená pro výživu kloubů z potravy. Protože Geloren obsahuje Nutrihyl® v největší koncentraci na českém trhu, nemusí obsahovat MSM. Účinky MSM jsou totiž totožné s účinky kyseliny hyaluronové, která navíc lubrikuje a promazává kloub, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky.

  Obsah účinných látek v jedné žvýkací tabletě:
  31 mg kyseliny hyaluronové (Nutrihyl®)
  62 mg glukosaminu
  250 mg chondroitin sulfátu
  350 mg hydrolyzovaného kolagenu
  1 400 mg želatiny
  Balení obsahuje 90 žvýkacích kostek a vystačí na měsíční kúru pro středně velkého psa. Doporučená doba užívání jsou 2 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně, přípravek lze užívat celoročně.

  Denní dávka Gelorenu dog:
  1 ks pro mini plemena (do 10 kg)
  2 ks pro malé plemena (10 - 20 kg)
  3 ks pro střední plemena (20 - 30 kg)
  4 ks pro velká plemena (30 - 40 kg)
  5 ks pro obří plemena (nad 40 kg)


  Kloubní problémy psů se často podceňují a neřeší se. Pro efektivní léčbu je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas, základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.

  Geloren je vhodný pro:
  psy s predispozicí ke kloubním problémům
  sportující, služební a nadměrně namáhané psy
  psy s kloubními problémy
  velká a rychle rostoucí plemena
  psy po operaci a při rekonvalescenci
  staré a obézní psy
   
   
  Účinnost přípravku Geloren dog byla ověřena ve dvou nezávislých studiích veterinárními lékaři. První studie probíhala na 19, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení u 87% psů. Ze studií dále vyplynulo, že Geloren má velmi rychlý nástup účinku - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.
   
   
   
  +420 724 304 209
   
  © COOLZADA.cz